O nás

Projekt elektrikář po ruce se zrodil v hlavách dvou nadšených elektrikářů. Náš přístup k řemeslu je ovlivněn několikaletým působením v oboru, kde jsme zrealizovali řadu elektroinstalací pro náročné tuzemské i zahraniční zákazníky. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout širokou škálu elektroinstalačních prací. Uvítáme jak náročné a komplexní projekty, tak běžné elektroinstalace, kde důležitou roli hraje rozpočet zakázky. Vždy se snažíme vyhovět finančním možnostem investora – kvalita a odborný přístup však zůstává prioritou. Nabízíme férové jednání a profesionální výsledek dokončený ve smluveném termínu. Spolehlivá záruka je pro nás samozřejmostí.

Uvědomujeme si, že elektřina je nezbytnou součástí každodenního života a proto jsme našim zákazníkům vždy po ruce, jejich problémy a požadavky řešíme operativně a rychle. Naše bohaté zkušenosti jsou doplněny potřebnými zkouškami dle zákona a každodenní praxí v oboru.

Naším krédem je slušnost, spolehlivost, serióznost a dobrý vztah se zákazníkem na profesionální úrovni. Naše zkušenosti jsou doplněny potřebnými školeními.

Pro domácnosti v Praze a okolí, zajišťujeme i práce drobnějšího charakteru k dispozici je i Nonstop servis.

Rádi pro Vás uděláme nabídku a konzultaci buď přímo na místě nebo telefonicky zdarma.

Působíme převážně v Praze, Středočeském kraji a v oblasti Vysočiny.